Masthead header

כך תבטיחי את הצילום המושלם לשמלת הכלה שלך

2016-08-01_0010Pin IT

כשאתם הולכים יחד למסעדה את תמיד תשימי לב למה לבשה המארחת ותגבשי הערכת מצב ברורה לגבי הגיל והסטטוס הזוגי של המלצרית, והוא ידע להעריך לפי מספר השולחנות האם שיטת העבודה רווחית. את תבדילי בין התבלינים בכל מנה ומנה, הוא יזמין לך עוד קוקטיל לפני שהגיעה הראשונה. כשתגיעו הביתה תחליפו רשמים על איך ההיא התנהגה אל ההוא כל הארוחה, והוא בכלל לא יקלוט מתי זה קרה. בבוקר, כשכולם יתכתבו בוואטס-אפ, בקבוצה, את תשאלי את עצמך מתי פספסת את הבדיחה שהוא סיפר וכל השולחן התפקע מצחוק, עד כדי בכה.

ככה זה שיש שניים. שני עולמות תוכן שנפגשים, מתחברים ופועלים יחד בעולם, זה לצד זה. זה מפצה על חוסריו של זה. זוג עיניים אחד רואה עולם – אבל שני זוגות עיניים זה כבר בריאה של גלקסיה שלמה. וכמו בזוגיות –  גם בעבודה שלנו, הצלמים. שתי מצלמות ושני אנשים – מייצרים תמונה הרבה יותר רחבה, עמוקה ושלמה.

יום החתונה מטבעו הוא יום עמוס – רגשית ומעשית. הבית גדוש באנשים, בפרטים, תזוזתי, מסביבנו הגעה ויציאה של ספקים – שכולם מביאים איתם אלפי רגעים ואנרגיות שלא היינו רוצים לפספס. מד ההתרגשות הגבוה והלחץ שמלווים את היום הזה – לעיתים משכיחים את היכולות פשוט להתבונן וליהנות מכל הדברים המדהימים שקורים מסביב במהלך ההכנות לחתונה.

2016-08-01_0011Pin IT2016-08-01_0012Pin IT2016-08-01_0013Pin IT

החלפת המבטים הנרגשים בין המלוות, האופן שבו האור פוגש בדיוק את הנעליים האדומות, ההתרגשות של אימא שלך כשהיא ראתה אותך פתאום לובשת לבן, ההודעה בפלאפון – “את כבר לא רווקה, את קולטת? הגיע הזמן!”. גל צחוק מתגלגל שלך ושל האחיות, שפתאום דרך ההשתקפות במראה, את קולטת אתן הופכות להרבה יותר דומות. החבר הכי טוב שלו, שמגיע בדיוק בזמן – מרים איתך צ’ייסר, מספר לך שהוא כבר מוכן (ומתרגש כמו ילד קטן). כל ההתרחשויות שמסביבך הן אלו שהופכות את היום הזה לעוצמתי כמו שהוא, ובתוך כל ההתרגשות – לא כדאי ששום דבר יתפספס.

הנוכחות של שני צלמים ביום כזה, כבר משלב ההכנות, מצליחה לגשר על הפער שבין שברירי זיכרון – לבין תמונה מקיפה ומדויקת של היום שתרצי לזכור כל רגע ממנו, ולהשאיר זיכרונות שלך ושל הקרובים אליך חולקים אתכם את המעמד. שתי עדשות פקוחות, כבר מההתחלה, מביאות חופש לייצר תמונות “ארט”, ולא להיקלע לרוטינה הרגילה. אין צלם אחד שמנסה לרדוף אחרי הכל (ויש הרבה מאוד אחרי מה לרדוף) – יש שניים שעושים ביחד עבודה שלמה.

היכולת של צלם אחד להתמקד בך – בתהליך ההכנות והתארגנות, באנשים שמקיפים אותך, בעיניים הנוצצות, בדינמיקה ובהבעות המתרגשות, לצד צלם נוסף –  שמביא איתו את ההקפדה על הפרטים הקטנים: הקולב, השמלה, הטבעת, הצבעוניות של כלי האיפור המונחים על השולחן והלכידה של הרגע המדויק בו היד של הכלה פוגשת את היד של החתן. השילוב הזה – של שני צלמים – יוצר חוויה רחבה של נוכחות אמיתית ורגעים אמיתיים בתוך היום הזה.

2016-08-01_0016Pin IT2016-08-01_0015Pin IT

גם בשלב צילומי הזוג שלכם, הנוכחות של שני צלמים מביאה את התוצר שלנו לרמות גבוהות הרבה יותר כאשר יש חופש יצירתי גדול יותר. בזמן שצלם אחד מתמקד באינטראקציה ביניכם וביצירת צילומי הזוג הכי מיוחדים שאפשר, יש לצלם הנוסף הזדמנות לקבל תמונות מזוויות מיוחדות או פשוט להוסיף לאלבום שלכם תמונות אווירה של פרטים באזור הצילום.

הבחירה בשני צלמים מאפשרת גם לצלמים עצמם לעשות חלוקת עבודה ברורה, להתנהל בנינוחות ולא לייצר אילוצים לא נחוצים בתוך האווירה. לכל אחד מהם יש את החופש להתמקד במה שהגדרנו יחד מראש (וגם ללכת לשירותים מבלי לפחד שמשהו גדול יקרה בלעדיהם), ובניהם – יש דינמיקה שמאפשרת בטחון בעבודה והקפדה על ניואנסים שלא מתאפשרים בעבודה של צלם אחד בלבד.

כך, בדיוק כמו שלא התפשרתם על האלכוהול הכי מפנק לחברים ולא ויתרתם על בחירת הפיצ’פקס הכי כיפים לרחבה – אל תתפשרו על האופן בו אתם הולכים לזכור את יום החתונה. אין יותר כיף מאשר לגלות את החתונה מחדש ולחיות את היום הזה מכמה אופנים, שוב, אחרי האירוע.

Share to:|Twitter|Pinterest|Facebook|Email