Masthead header

רגע לפני שתהפכי לברידזילה: איך הצלם יכול להציל לך את יום החתונה

2016-08-21_0026Pin IT

כל כלה מדמיינת את עצמה ביום החתונה רכה וענוגה, קלילה ועדינה, חייכנית וצחקנית. רק שבפועל, ועד ההגעה לרגע המיוחל, לפעמים, ומבלי להתכוון – יוצא מכל אישה – רס”ר. אז כדי שלא תפתחי שעון ותתעסקי בזמנים ביום האירוע – זה הזמן למנות לך, כמו בכל דרג צבאי מוערך, פקיד שישב מתחתייך. נכון, סוג של עובד רס”ר. ההוא שמוודא שליד כל הרשימה הולכים להיות מסומנים ויים, שכל דבר נמצא במקום הנכון, וזה שלהקיף את האולם 10 פעמים בשבילו זה לא עונש – זאת זכות. כאן אנחנו נכנסים לשרשרת החיול. זה, ביחד ועם הכנה נכונה, נוכל להיות הרבה מעבר ל”אלו שמחזיקים את המצלמה”.

אנחנו, כגורם שמכיר את כל פרטי האירוע ומלווים אתכם מתחילת היום – יכולים להיות האנשים  שעוזרים ומנצחים על הקצב ביום החתונה שלכם. מוודאים שהשמש מתאימה לכל שלב של היום ורואים בזווית העין את השעון בכל פעם שאנחנו מכוונים אליכם את המצלמה.Naama _ Tomer (2.10.15) © LUZ-34Pin IT

2016-08-21_0027Pin IT

אז למה בעצם כל כך חשוב לתכנן את יום החתונה יחד עם איתנו?

 1. את לא מתחתנת כל יום. נכון, חברות שלך עשו את זה. בנות דודות שלך עשו את זה. בעבודה נראה שכל מה שמדברים עליו זה זה. קראת כל בלוג אפשרי והציעו לך אפילו לנהל את העמוד של “כלות-בשביל-כלות-ישראל”. כל מי שפגשת מאז שהחלטתם על חתונה סיפר לך על האירוע שלו, ואפילו הקשבת, ות’כלס – אפילו אימא שלך כבר הייתה שם, כלה.

אבל –

לא משנה כמה תכיני את עצמך ליום הזה, כמה דמיינת אותו, פחדת ממנו, חלמת עליו – סיכוי די גבוה שמעולם לא היית כלה.

אנחנו לעומת זאת, היינו שם, בצד הזה של עולם החתונות וההכנות אליהן, לפחות פעם אחת.

השבוע.

תני לניסיון שלנו לעזור לך לבנות את היום הזה מראש, ביחד נעבור על כל הפרטים הקטנים וההפתעות הצפויות, ונוכל כבעלי ניסיון, להוביל אותך בקלות לעבר החופה.

 1. כשמתכננים – אין הפתעות. כשעוברים על פרטי היום יחד איתנו ניתן לצפות (כמעט) את כל ההתרחשויות האפשריות. התכנון נעשה בשלוש רמות:
  • סגנונית: אורבני \ טבע \ שילוב של שני הסגנונות וכמובן תכנון לוקיישנים מדוייק.
  • דגשים מיוחדים: חלק חשוב מהתכנון הוא דגשים מיוחדים שניתנים לנו על ידיכם, בכל חתונה יש את הדודה מאמריקה או את הקופסת טבעות שעברה בירושה מהסבתא שאסור בשום פנים ואופן לפספס ועל ידי תכנון מוקדם של הדגשים נוודא שהכל יתועד על הצד הטוב ביותר.
  • טכנית: מתי כדאי להתחיל את האיפור ומתי לצאת מהבית בכדי שיהיה לנו מספיק זמן לצילומי הזוג, כמה זמן נקדיש לכל אחד מהלוקיישנים שבחרנו על מנת שנוכל לנצל את הזמן שמוקדש לצילומי הזוג בצורה הטובה ביותר ומתי כדאי להזמין את המשפחות לאולם לצילומי המשפחה. אנחנו דואגים לתכנן בצורה בה תמיד יהיו ספיירים ולעולם לא נאחר לאולם. החשיבות של תכנון היום, עוד לפני שקובעים עם המאפרת והשיער, קריטית – בעיקר כדי למנוע מצב בו הצרכים של הספקים האחרים באותו היום הם שמכתיבים לכם את הקצב. בתהליך התכנון אנחנו בעצם קובעים לו”ז שמתאים לרצונות שלכם, לצרכים ולאווירה שאתם רוצים ליצור.
 2. ואם כבר יש הפתעות – כך יותר קל להתמודד איתן. והיה, ואיכשהו, שיבוש לא צפוי מפתיע אותנו (צנרת מתפוצצת בחדר במלון, המוכרת פרחים הכינה זר בצבע ורוד פנתר ולא סגול לבנדר, הספר שכח את תוספות השיער, יש פקקים באיילון וכו’) – כשיש לו”ז מוגדר מראש: מאד ברור על מה אפשר לוותר, את מה אפשר לצמצם ואיפה נצליח לפצות ולהתאושש מהבלת”מ.
 3. תמיד יהיה את מי להאשים. כשמתכננים יחד את היום, תמיד יהיה לך את מי להאשים אם משהו מתפקשש. או שכיאה לזוגות נשואים – נוכל להאשים ביחד את החתן.
 4. והכי חשוב: את תתעסקי בלהיות יפה, ותנשמי. אולי זה נשמע כמו סעיף שיצא מ”המדריך למלכת היופי המתחילה”, אבל ביום כמו זה, שכולו תערובת של שיאים קטנים והוא מאד מורכב ואינטנסיבי מאד מבחינה רגשית – חשוב לנצל כמה שיותר את שעות ההתארגנות להרגעות אמיתית וחיוך נינוח. לא להיות טרודה בלוגיסטיקות, לא להתעסק בשיחות תיאום מעצבנות, לא להרים את הקול שגם ככה ייעלם בערב מרוב שלום-שלום וצהלות; פשוט לתת לספר ולמאפרת להפוך אותך ליפה אפילו יותר ממה שאת באמת, לסובבים אותך לתפעל את כל הטרדות, לתת לנו הצלמים לוודא שהכל מתקתק לפי התכנון, ובינך לבין עצמך – לשמור אנרגיה ולחייך.

סופו של תהליך התכנון המשותף הוא מסמך לו”ז שנשלח אליכם ואל כל הספקים הרלוונטיים בחתונה, ודואג שבכל רגע במהלך היום נוכל להעיף מבט על התכנון שלנו ולוודא שאנחנו בדרך הנכונה אל יום החתונה המושלם.

Share to:|Twitter|Pinterest|Facebook|Email